Polsko-Niemieckie biuro nieruchomości
Cena:
2 900,00 zł
Powierzchnia:
84 m2
Miejscowość
Świnoujście
Numer oferty
M0140

Mieszkanie 3-pokojowe - Centrum

3 Pokoje

Niepowtarzalne mieszkanie w centrum Świnoujścia.

Znajduje się na 3. piętrze w pięknej, klimatycznej kamienicy. Budynek wybudowany został w dbałości o najdrobniejsze detale.

Mury budynku o grubości 42 cm wykonane z cegły. Do mieszkania prowadzi wyjątkowa klatka schodowa. Podłoga oraz stopnie wykonane są z marmuru a balustrady z kutej stali. Rozważana jest budowa windy.

Duże mieszkanie (85 m2) z otwartymi przestrzeniami oraz rozkładowymi pomieszczeniami. Posiada dwa balkony, jeden od strony południowej, drugi od północnej. Na podłogach w sypialniach znajdują się panele, w korytarzu, kuchni i salonie płytki, na balkonach również płytki. Łazienka oraz wc są wykończone i gotowe do użytkowania. Grube mury utrzymują temperaturę a przy tym są dobrze wentylowane dzięki dylatacji w murze. Szczelne okna zapewniają ciszę w mieszkaniu. Mieszkanie jest nieumeblowane i gotowe do aranżacji. Nigdy nie było wynajmowane oraz użytkowane.

Okolice to klimatyczne skwerki, deptak, park, nabrzeże, w linii prostej droga na plażę, niedaleko port jachtowy. Miejsce parkingowe wliczone w cenę mieszkania. Planowane również jest przebudowa bramy wjazdowej dla właścicieli.

Czynsz miesięczny to około 400 zł. Budynek podłączony jest do ogrzewania miejskiego.

Pliki do pobrania

Polecane