Polsko-Niemieckie biuro nieruchomości
Cena:
369 000,00 zł
Powierzchnia:
340 m2
Miejscowość
Brzozowo
Numer oferty
D0094

Dom - Brzozowo

4 Pokoje

Poniemiecki, duży wolnostojący dom z czerwonej cegły wraz ze stodołą (mur Pruski).

Dom wolnostojący z dwoma kondygnacjami i piwnicą o pow. 340 m2:

Na Parterze znajduje się kuchnia, 4 pokoje, 2 łazienki. W całym domu zachowane są oryginalne poniemieckie podłogi z desek, w niektórych pomieszczeniach odrestaurowana. W dużym salonie znajduje się funkcjonujący kominek. Kuchnia wykończona jest w nowoczesnym stylu. Ściany w domu są wygładzone pomalowane, wytapetowane. Jedna z łazienek z wc w glazurze i terakocie z zabudowana wanną.

Druga kondygnacja to duża wolna powierzchnia z wydzielonymi 2 pokojami - do własnej aranżacji.

Dom posiada również suchą małą, wysoką piwnicę, do której schodzi się po drewnianych schodach. W piwnicy są małe okienka oraz system wodociągów i kanalizacji.

Dom położony jest na dużej zadbanej działce o pow. 4800 m2, na działce znajduje się duża zabytkowa, zadbana stodoła w zabudowie szachulcowej (tzw. mur Pruski) oraz dwa garaże murowane - jeden z nich z kanałem.
Na terenie nieruchomości znajduje się również sad od strony południowej. Dom położony jest na naturalnym wzgórzu. W najbliższej okolicy znajduje się teren łowiecki. 

Lokalizacja:
- 5,5 km do Przybiernowa - miejscowości gminnej (Orlen, Lewiatan, przychodnia, Urząd Gminy, Szkoła Podstawowa, hala sportowa, stadion, piekarnia, kwiaciarnia etc...)
- 6 km do Jeziora Przybiernowskiego (lasem 4 km)
- 16 km do Wolina 
- 30 km do Goleniowa (miasto powiatowe)
- 30 km do Międzyzdrojów
- 45 km do Świnoujścia
- 65 km do Szczecina (Prawobrzeże)

Lokalizacja

Polecane