Polsko-Niemieckie biuro nieruchomości

O nas

    Jesteśmy polsko-niemieckim zespołem, doświadczonym i kompetentnym w dziedzinie doradztwa finansowego i obsługi nieruchomości. Nasz profesjonalizm wynika z prawie 40-letnich doświadczeń na europejskim rynku nieruchomości jednego z partnerów w naszej firmie, oraz z kilkuletniego doświadczenia na rynku nieruchomości w Świnoujściu naszego licencjonowanego pośrednika posiadającego licencję nr 10002. Specjalizujemy się zarówno w sprzedaży jak i wynajmie długoterminowym bądź wakacyjnym mieszkań i apartamentów.

Naszym klientom pomagamy zrealizować zamiar kupna/sprzedaży lub najmu nieruchomości poprzez:

- umożliwienie dostępu do własnej bazy ofert oraz ofert współpracujących z nami biur pośrednictwa oraz pośredników niemieckich;
- asystę pośrednika przy prezentacji nieruchomości;
- kompletowanie niezbędnych do przeprowadzenia transakcji dokumentów;
- pośrednictwo w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości;
- sporządzanie projektu umowy przedwstępnej oraz pomocy przy sporządzaniu umowy przenoszącej własność (asysta u notariusza);
- pomoc w rozliczeniu opłat za media i eksploatację lokalu , dopilnowanie spraw meldunkowych oraz związanych z zawarciem umów na dostawę mediów;
- pomagamy w załatwianiu formalności związanych z zakupem nieruchomości w Niemczech
- świadczymy usługi  doradztwa w inwestycje w nieruchomości na terenie Polski i Niemiec


    Teren naszego działania to w szczególności obszar wyspy Uznam. Posiadamy jednakże w naszej ofercie nieruchomości z całego województwa zachodniopomorskiego i pozostałych terenów Polski.


    Polecamy apartamenty w Świnoujściu, Międzyzdrojach położone w pięknych okolicach, w bezpośrednim sąsiedztwie plaż, Morza Bałtyckiego, pięknych promenad i parków narodowych.


    Profesjonalnie zarządzamy wynajmem apartamentów i zapewniamy ich kompleksową obsługę przez cały rok. Podejmujemy działania marketingowe w celu pozyskania klientów, prezentujemy lokale potencjalnym najemcom, przyjmujemy rezerwacje, dokonujemy wydania i odbioru apartamentów po zakończeniu najmu oraz zapewniamy obsługę sprzątania. W pełni reprezentujemy właścicieli lokali we wszystkich sprawach związanych z ich wynajmem, a także zapewniamy całoroczną opiekę i niezbędną obsługę techniczną. Poprzez zastosowanie elastycznego systemu rezerwacji dajemy możliwość właścicielom apartamentów na korzystanie z nich na własne potrzeby w wybranych terminach.

 

    Nasi klienci to mieszkańcy Unii Europejskiej, Norwegii i USA. Z dużym sukcesem zajmujemy się wynajmem ich apartamentów, które ze względu na ich wysoki standard i lokalizację w pięknym otoczeniu cieszą się dużym zainteresowaniem turystów.