AHT Nieruchomości s.c.
PL DE ENG

O nas

    Jesteśmy polsko-niemieckim zespołem, doświadczonym i kompetentnym w dziedzinie doradztwa finansowego i obsługi nieruchomości. Nasz profesjonalizm wynika z prawie 40-letnich doświadczeń na europejskim rynku nieruchomości jednego z partnerów w naszej firmie, oraz z kilkuletniego doświadczenia na rynku nieruchomości w Świnoujściu naszego licencjonowanego pośrednika posiadającego licencję nr 10002. Specjalizujemy się zarówno w sprzedaży jak i wynajmie długoterminowym bądź wakacyjnym mieszkań i apartamentów.

Naszym klientom pomagamy zrealizować zamiar kupna/sprzedaży lub najmu nieruchomości poprzez:


  • umożliwienie dostępu do własnej bazy ofert oraz ofert współpracujących z nami biur pośrednictwa oraz pośredników niemieckich;
  • asystę pośrednika przy prezentacji nieruchomości;
  • kompletowanie niezbędnych do przeprowadzenia transakcji dokumentów;
  • pośrednictwo w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości;
  • sporządzanie projektu umowy przedwstępnej oraz pomocy przy sporządzaniu umowy przenoszącej własność ( asysta u notariusza);
  • pomoc w rozliczeniu opłat za media i eksploatację lokalu , dopilnowanie spraw meldunkowych oraz związanych z zawarciem umów na dostawę mediów;
  • pomagamy w załatwianiu formalności związanych z zakupem nieruchomości w Niemczech
  • świadczymy usługi  doradztwa w inwestycje w nieruchomości na terenie Polski i Niemiec

   Teren naszego działania to w szczególności obszar wyspy Uznam. Posiadamy jednakże w naszej ofercie nieruchomości z całego województwa zachodniopomorskiego i pozostałych terenów Polski.


     Polecamy apartamenty w Świnoujściu, Międzyzdrojach położone w pięknych okolicach, w bezpośrednim sąsiedztwie plaż, Morza Bałtyckiego, pięknych promenad i parków narodowych.


Profesjonalnie zarządzamy wynajmem apartamentów i zapewniamy ich kompleksową obsługę przez cały rok. Podejmujemy działania marketingowe w celu pozyskania klientów, prezentujemy lokale potencjalnym najemcom, przyjmujemy rezerwacje, dokonujemy wydania i odbioru apartamentów po zakończeniu najmu oraz zapewniamy obsługę sprzątania. W pełni reprezentujemy właścicieli lokali we wszystkich sprawach związanych z ich wynajmem, a także zapewniamy całoroczną opiekę i niezbędną obsługę techniczną. Poprzez zastosowanie elastycznego systemu rezerwacji dajemy możliwość właścicielom apartamentów na korzystanie z nich na własne potrzeby w wybranych terminach.


 

     Nasi klienci to mieszkańcy Unii Europejskiej, Norwegii i USA. Z dużym sukcesem zajmujemy się wynajmem ich apartamentów, które ze względu na ich wysoki standard i lokalizację w pięknym otoczeniu cieszą się dużym zainteresowaniem turystów.

 

Nasz zespół

mgr Jolanta Urbańska-Schmidt

Właściciel, pośrednik w obrocie nieruchomościami licencja nr 10002 wydana przez Ministra Infrastruktury

Tel:. 0048 601 069 893

Lothar Schmidt

Właściciel, makler z uprawnieniami niemieckimi

Tel:. 0048 601 069 892

       0049 52226252787

Barbara Partyka

Pośrednik w obrocie nieruchomościami licencja nr 12054 wydana przez Ministra Infrastruktury

Tel. (+48)691 069 893

AHT Nieruchomości s.c.ul. Nowowiejskiego 3, Villa Dorota72-600 Świnoujście

Wykonanie: Diamond-Design