AHT Nieruchomości s.c.
PL DE ENG

Uznamskie Targi Nieruchomości

2008-04-26 13:16:42

W dniach 01 – 03 maja 2008r. w Świnoujściu z inicjatywy biura nieruchomości AHT Nieruchomości s.c. odbędą się pierwsze na wyspie Uznam targi nieruchomości.

Biuro nasze – wzorem działań innych markowych biur pośredniczących w transakcjach nieruchomościami, zarówno lokali mieszkalnych, jak apartamentów, domów mieszkalnych i rezydencji – postanowiło zaprezentować gościom odwiedzającym nasz kurort w pierwszy majowy weekend  bogatą gamę nieruchomości na wyspie Wolin i całej wyspie Uznam.

We współpracy z dwoma biurami pośrednictwa z Niemiec – biurem Viva Immobilien i „Engel & Völkers” – będziemy prezentować nieruchomości możliwe do nabycia przez Polaków na terenie Niemiec. Zapewniamy kompleksową informację na temat podstawowych kosztów utrzymania nieruchomości u naszego zachodniego sąsiada oraz fachową obsługę tłumacza języka niemieckiego.

Na targach będzie można również zgłosić do sprzedaży przez nasze biuro własne nieruchomości, położone zarówno w Polsce, jak i na terenie państw Unii Europejskiej. Dzięki współpracy z sieciowymi biurami, działającymi na terenie Europy Zachodniej i mającymi swe przedstawicielstwa na obszarze całego świata jesteśmy w stanie godnie zaprezentować Państwa nieruchomość.

Serdecznie zapraszamy w majowy weekend w godzinach 11.00 – 16.00 do restauracji „Albatros” ( promenada, ul. Żeromskiego 1 ) celem zapoznania się z ofertą naszych klientów lub pozostawienia do sprzedaży własnej nieruchomości. Na uczestników Uznamskich Targów Nieruchomości właściciele restauracji „ Albatros” przygotowali miłą niespodziankę – kupon rabatowy w wysokości 5%...

Do zobaczenia w słoneczny weekend na targach…

Opracował: Robert Gorzycki

Powrót

AHT Nieruchomości s.c.ul. Nowowiejskiego 3, Villa Dorota72-600 Świnoujście

Wykonanie: Diamond-Design